Общинска избирателна комисия Стражица


РЕШЕНИЕ
№ 98-МИ
Стражица, 28.10.2019

ОТНОСНО: избиране на общински съветници

Брой мандати за общински съветници 17

Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от ИК и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

РЕШИ:

 

Общинската избирателна квота е 271 гласове

Избрани за общински съветници независими кандидати:

НЯМА

Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:17

Мандатите за общинските съветници по т. Ill се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

Кандидат на партия БСП ЗА БЪЛГАРИЯ Румен Стефанов Павлов е избран за кмет

Кандидат на партия БСП ЗА БЪЛГАРИЯ Хари Петров Тасев заема мястото в общинския съвет

 

Кандидатите отпадат от кандидатските листи на партиите, понеже са избрани за кметове:

Румен Стефанов Павлов

Ном.

бюл.

Наименование на партията или коалиция

Брой

мандати

43

ПП ГЕРБ

6

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

10

 Обявява разпределението на заявените предпочитания(преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, кат) следва:

№ в бюл етин ата

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в подр ежда нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата

на

спис

ъка

Брой

предпо

читания

28

ДВИЖЕНИЕ 21

1

Николай Стефанов Ангелов

А

29

34

ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1

Атанас Костадинов Костов

А

136

2

Анка Димитрова Костова

А

22

3

Тодор Петров Коев

Б

3

4

Стоян Димитров Стоянов

Б

13

5

Петя Проданова Стоянова

Б

11

6

Евгени Стоянов Димитров

Б

5

7

Иван Йорданов Иванов

Б

0

8

Иван Дончев Байчев

Б

0

43

ПП ГЕРБ

1

Детелина Кирилова Борисова

А

648

2

Нойко Василев Нойков

А

106

3

Дилян Стефанов Братованов

Б

60

4

Сюзан Йосифова Алтънова

Б

53

5

Христина Бориславова Любенова

Б

50

6

Георги Иванов Димитров

Б

55

7

Атанас Христов Атанасов

Б

37

 

 

 

8

Деян Цветанов Маринов

Б

31

9

Мариела Петрова Златева

Б

57

10

Васил Ангелов Раев

Б

32

11

Стефан Николов Бонков

Б

74

12

Юлиян Косев Костов

Б

53

13

Пролетинка Дянкова Семова

Б

19

14

Андрей Великов Станчев

Б

17

15

Данаил Тодоров Георгиев

Б

24

16

Тодор Русев Илиев

Б

43

17

Иваничка Дончева Цанева

Б

17

46

ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ

1

Димитрина Дилова Станчева

А

48

2

Христо Симеонов Христов

А

17

3

Костадинка Георгиева Савова

А

12

4

Атанас Николов Кънев

А

10

5

Павлин Йорданов Гроздев

Б

4

6

Иван Пантилеев Тончев

Б

0

7

Ради Марчев Радев

Б

5

8

Бонка Витанова Халачева

Б

4

9

Дянко Георгиев Дянков

Б

5

10

Димитранка Йорданова Андреева

Б

2

11

Цанко Христов Иванов

Б

2

51

ВОЛЯ

1

Кръстина Илиева Танева

А

93

2

Славка Славчева Петрова

А

86

3

Деница Цанкова Илиева

А

16

4

Владимир Любомиров Нейков

Б

11

5

Венцислав Гошев Костадинов

Б

15

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

Атанас Дончев Бъчваров

А

117

2

Росен Ангелов Йорданов

А

51

3

Димитър Иванов Димитров

А

35

4

Илко Йонков Ангелов

Б

13

5

Христо Евтимов Евтимов

Б

7

6

Пламен Пламенов Петров

Б

11

7

Севдалин Милков Стефанов

Б

1

8

Иван Николов Кулов

Б

2

9

Велизар Димитров Андреев

Б

5

10

Мирослав Петров Топалов

В

9

11

Ася Стефанова Петкова

Б

15

12

Димитър Юриев Атанасов

Б

11

13

Васко Димитров Атанасов

Б

3

14

Мария Георгиева Стойкова

Б

6

15

Мирослав Иванов Минчев

Б

4

16

Нанси Мехмедова Чолакова

Б

7

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Катя Атанасова Петрова

А

1069

2

Светлозар Иванов Димитров

А

215

3

Илиян Иванов Маринов

А

176

4

Румен Стефанов Павлов

Б

53

5

Петю Статев Петров

Б

92

6

Ренета Данева Стефанова

Б

120

7

Мариана Стефкова Станчева

Б

73

8

Руси Зарков Захариев

Б

37

9

Димитранка Стоянова Калева

Б

50

10

Нели Кръстева Димитрова

Б

28

11

Хари Петров Тасев

Б

77

 

 

12

Васко Маринов Стоянов

Б

47

 

 

13

Мирослав Стоянов Тодоров

Б

64

 

 

14

Теодор Йорданов Здравелинов

Б

26

 

 

15

Лъчезар Трифонов Атанасов

Б

84

 

 

16

Красимир Иванов Коев

Б

63

 

 

17

Нели Стефанова Статева

Б

102

 Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛНЧ

1 Атанас Дончев Бъчваров

Движение за права и свободи - ДПС

 

2 Георги Иванов Димитров

ПП ГЕРБ

 

3 Детелина Кирилова Борисова

ПП ГЕРБ

 

4 Дилян Стефанов Братованов

ПП ГЕРБ

 

5 Димитранка Стоянова Калева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

6 Илиян Иванов Маринов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

7 Катя Атанасова Петрова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

8 Мариана Стефкова Станчева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

9 Нели Кръстева Димитрова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

10 Нойко Василев Нойков

ПП ГЕРБ

 

11 Петю Статев Петров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

12 Ренета Данева Стефанова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

13 Руси Зарков Захариев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

14 Светлозар Иванов Димитров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

15 Сюзан Йосифова Аптънова

ПП ГЕРБ

 

16 Хари Петров Тасев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

17 Христина Бориславова Любенова

ПП ГЕРБ

 


Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: Няма

Решението подлежи на обжалване в седемдневен срок от неговото обявяване пред      Административен съд.

 

Председател: Марияна Аврамова Кръстева

Секретар: Клара Георгиева Трифонова

* Публикувано на 28.10.2019 в 13:23 часа

Свързани решения:

120-МИ/13.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930 

Решения

  • № 120-МИ / 13.11.2019

    относно: обявяване на Васко Маринов Стоянов за избран общински съветник

  • № 119-МИ / 03.11.2019

    относно: приключване на работата в Изчислителния пункт

  • № 118-МИ / 03.11.2019

    относно: избиране на кмет на кметство Камен

всички решения